• Lekcje w Europejskim Tramwaju Promocyjnym

  Lekcje w Europejskim Tramwaju Promocyjnym

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych zlokalizowanych w Warszawie oraz na terenie gmin wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego do udziału w wyjątkowych lekcjach europejskich, prowadzonych w Europejskim Tramwaju Promocyjnym.

   

  Podczas trwających ok. 60 minut zajęć pracownicy Punktu wprowadzą młodzież w tematykę Unii Europejskiej oraz wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja b.r. Podczas lekcji uczniowie uzyskają podstawowe informacje o Unii Europejskiej, funkcjonowaniu Parlamentu Europejskiego oraz wspólnie znajdą argumenty, dlaczego warto głosować w wyborach do PE. Ponadto, młodzieży wskazane zostaną inwestycje na trasie przejazdu, które zrealizowane zostały dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

   

  Tegoroczna trasa Tramwaju przebiegać będzie obok kluczowych, stołecznych inwestycji, zrealizowanych przy udziale wspólnotowych środków. Uczestnicy przejazdu zobaczą jak wiele widzianych w przestrzeni miasta miejsc, z których korzystają na co dzień, powstało dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Podczas przejazdu, z okien tramwaju widać będzie m.in. stacje drugiej linii metra, Warszawski Ogród Zoologiczny, Teatr Powszechny, a także Centrum Przedsiębiorczości Smolna.       

     
  Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Liczba uczestników jednego kursu nie może przekroczyć 26 osób (razem z nauczycielem).

   

  Kursy odbędą się w dniach: 13, 14, 15, 16, 17, 20,  21, 22, 23, 24 maja 2019 roku w godzinach: 10:00 - 11:00, 11:15 - 12:15, oraz 12:30 - 13:30.

   

  Zbiórka, początek jak i koniec kursu ma miejsce na pętli tramwajowej przy Placu Narutowicza naprzeciwko kościoła św. Jakuba.

  Tramwaj dedykowany jest tylko i wyłącznie uczniom, nie zabiera pasażerów na przystankach ani nie zatrzymuje się na nich.

   

  Trasa tramwaju: Plac Narutowicza - Grójecka - Aleje Jerozolimskie - Most Poniatowskiego - Rondo Waszyngtona - Aleja Zieleniecka - Zamoyskiego - Targowa - Plac Wileński - Most Śląsko-Dąbrowski - Aleja Solidarności - Plac Bankowy - Marszałkowska - Plac Zbawiciela - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa - Plac Narutowicza

   

  Zgłoszenia  na lekcje europejskie proszę kierować e-mailowo na adres: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl. Informacje udzielane są również telefonicznie pod nr telefonu: (022) 443 28 88  lub (022) 443 02 26.

   

  Tramwaj Promocyjny jest wspólnym projektem m.st. Warszawy i Tramwajów Warszawskich.       
  To wyremontowany i przystosowany do roli mobilnego centrum informacyjno-edukacyjnego wagon tramwajowy typu 105N. Wagon jest klimatyzowany, posiada system nagłośnienia oraz dwa ekrany LCD, które umożliwiają wzbogacenie programu zajęć o emisję prezentacji. Dodatkową atrakcją dla podróżujących jest stylizowane  na zabytkowe wnętrze - eleganckie drewniane wykończenia, rolety w oknach oraz pianino. Tramwaj ten w letnie weekendy wozi po Warszawie turystów (linia T) a podczas corocznej Nocy Muzeów pomaga odwiedzającym dotrzeć z jednego muzeum do drugiego.

   

  PLAKAT_TRAMWAJ.pdf

   

   

 • Dzień Ziemi!

  Dzień Ziemi!

  Dzień Ziemi!

  Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas 1 wykonali plakaty pod tytułem „Chrońmy nasze gatunki”. Ich zadaniem było przedstawienie kilku zagrożonych gatunków z Polski lub świata  - podanie informacji co im grozi i jak możemy im pomóc.

  Wystawę najlepszych prac możecie podziwiać w holu na 2. piętrze. Zapraszamy!

  Opiekun Anna Olszak

   

  Dzień Ziemi! - Obrazek 1  Dzień Ziemi! - Obrazek 2

   

  Dzień Ziemi! - Obrazek 3  Dzień Ziemi! - Obrazek 4

   

  Dzień Ziemi! - Obrazek 5  Dzień Ziemi! - Obrazek 6

 • SZKOLNY KONKURS

  SZKOLNY KONKURS

  Czy masz ochotę zostać łowcą cząstek kosmicznych?

  Jeśli tak, to weź udział w szkolnym konkursie z nagrodami pt. „Skuteczny łowca cząstek kosmicznych”. Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Dosięgnąć kosmosu z Technikum nr 7…” współfinansowanego ze środków Biura Edukacji m.st. Warszawy.

  Celem konkursu jest schwytanie przy pomocy aplikacji CREDO Detector jak największej ilości cząstek promieniowania kosmicznego.

  Konkurs jest częścią projektu pt. „CREDO – Łowcy cząstek kosmicznych”.

  Regulamin konkursu: https://credo.science/lowcyczastek/

  lub RegulaminCREDO.docx

  Wszystkich zainteresowanych zapraszam na spotkanie w dn. 30.04.2019r. (wtorek), godz. 11.25-11.45, sala 107.

  Magdalena Kołodziejska – koordynator projektu

 • Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP

  Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP

   

  W dniu 25 kwietnia 2019r. klasa 2g uczestniczyła w zajęciach z zakresu bankowości, zorganizowanych w Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka. Uczniowie dowiedzieli się, jak rodzaje banków wyróżniamy oraz w jaki sposób one funkcjonują.  Mieli także możliwość dowiedzieć się, jak  transportowane są pieniądze miedzy bankami oraz ile waży sztabka złota.

  Opiekunami podczas wyjścia do CP były nauczycielki: M. Kołodziejska i R. Kędziora.

   

  Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP - Obrazek 1 Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP - Obrazek 2 Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP - Obrazek 3 Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP - Obrazek 4

  Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP - Obrazek 5 Klasa 2g w Centrum Pieniądza NBP - Obrazek 6

 • Zawody MiniSumo

  Zawody MiniSumo

  Kolejna rywalizacja w zawodach miniSumo Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy już za nami.

  Każda drużyna wróciła z wygraną. Najwięcej walk wygrał  Ciastkobot 2.0 pokonując wszystkich rywali w eliminacjach, wygrywając 8 walk.

  Niestety do finału zabrakło nam jednej wygranej w rozgrywkach półfinałowych, ale uczniowie się nie poddają i już teraz obmyślają poprawki w swoich konstrukcjach i strategie na przyszły rok.

  Udział wzięli: Oskar Imiołek z klasy 2p, Mateusz Gutowski, Aleksander Szczepański, Kacper Olszewski, Bartłomiej Jonasz, Sławomir Feliksiak z klasy 3c oraz Piotr Szubert z klasy 4c. 

  Opiekunowie: p. A. Imiołek i p. M. Imiołek. 

 • Regulaminy rekrutacji na rok szkolny 2019/20

  Regulaminy rekrutacji na rok szkolny 2019/20

  Regulaminy rekrutacji do klas pierwszych Technikum nr 7:

  1. Po gimnazjum:

  Regulamin_rekrutacji_czteroletniego_technikum.docx

   

                                                                  2. Po szkole podstawowej:

                                                      Regulamin_rekrutacji_piecioletniego_technikum_b.docx

   

                                                                Dostępne również w zakładce Kandydaci.

   

 • Misja kosmiczna!!!

  Misja kosmiczna!!!

  Już po raz drugi uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w misji Sally Ride EarthKAM.

  Naszym zadaniem było zamówienie zdjęć satelitarnych konkretnych miejsc na Ziemi, które zrobił specjalnie dla nas satelita okrążający naszą planetę. Efekty tej pracy są bardzo ciekawe. Mogliśmy się przekonać jak miejsca nam znane wyglądają z przestrzeni kosmicznej. Uzyskaliśmy wiele ciekawych ujęć, które niedługo zaprezentujemy na wystawie.

  W projekcie brały udział klasy 4g, 4o, 2t, 2w i 1g.

  Opiekunowie: Magdalena Kołodziejska, Anna Olszak

   

  Misja kosmiczna!!! - Obrazek 1 Misja kosmiczna!!! - Obrazek 2

 • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej.

  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej.

  W dniach 3-4 kwietnia 2019 odbył się w Sieradzu etap centralny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. 3 kwietnia 2019 odbyły się jego dwie części, test oraz zadanie laboratoryjne.
  Startowało w nim 16 uczniów z całej Polski – po dwóch z każdego okręgu. Naszą Szkołę, a jednocześnie okręg centralny (województwo mazowieckie i łódzkie) reprezentował uczeń klasy 4w Piotr Wasilewski, który zakwalifikował się do ścisłego finału konkursu.
  Finał odbył się następnego dnia o godzinie 9:00. W efekcie dogrywki, ostatecznie Piotr Wasilewski zajął V miejsce w Finale IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Serdecznie gratulujemy!

  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. - Obrazek 1 

   

  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. - Obrazek 2

   

   

   

   

   

 • Indeks na Politechnikę Warszawską!

  Indeks na Politechnikę Warszawską!

  Po raz kolejny mamy wygraną!

  W tegorocznym Konkursie Mechatronicznym indeks na Politechnikę Warszawską wygrał Mateusz Gutowski z klasy 3c.

  Serdecznie gratulujemy.

   

  Indeks na Politechnikę Warszawską! - Obrazek 1

 • I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  W dniu 5.04.2019. podczas uroczystej gali laureatów, zwycięską pracę w konkursie multimedialnym w ramach VIII Tygodnia Języka Angielskiego zaprezentował uczeń klasy 1c Paweł Sufczyński.

  Tematem prezentacji była wycieczka po Dublinie - „Dublin City Tour”. Po wręczeniu nagród, uczestnicy z opiekunami obejrzeli anglojęzyczne przedstawienie przygotowane przez uczniów Technikum nr 11. Po występach na wszystkich czekały pyszne słodkości.

  Dziękujemy organizatorom i gratulujemy Pawłowi I miejsca. Opiekun: p. E. Łapińska

  Fotorelacja:

  I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Obrazek 1 I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Obrazek 2

  I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Obrazek 3 I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Obrazek 4

  I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Obrazek 5

  I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Obrazek 6 I MIEJSCE W KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Obrazek 7

 • Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego

  Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego

  W VIII Międzyszkolnym Tygodniu Języka Angielskiego pod hasłem: „Ireland and Northern Ireland is more to see, more to discover, more to remember...” wzięli udział uczniowie klas 1c, 1g, 3c oraz 3g.

  W konkursie wokalnym naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Jankowska z klasy 1g. W konkursie plastycznym udział wzięli Patrycja Jaszewska z klasy 1c, Aleksander Szczepański z 3c oraz Bartłomiej Zając z 3g. Natomiast Paweł Sufczyski z klasy 1c reprezentował szkołę w konkursie multimedialnym i zajął 1. miejsce (prezentacje multimedialne przygotowali również Maciej Mucha i Maciej Ramatowski z 3c).

  Relacja z gali laureatów wkrótce. Wszystkim gratulujemy! Opiekunowie: p. E. Łapińska oraz p. P. Szustak.

  Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego - Obrazek 1 Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego - Obrazek 2

 • KONKURS MECHATRONICZNY

  KONKURS MECHATRONICZNY

  W tegorocznym Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki organizowanym przez Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali urządzenie gospodarstwa domowego sortujące odpady, co pozwoliło im na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu.

  W drugim etapie wykazali się po raz kolejny wiedzą dzięki czemu już 7 kwietnia będą walczyć w finale o indeksy na Politechnice Warszawskiej. Do finału zakwalifikowali się Gutowski Mateusz 3c, Wierzbicki Michał 3c, Kwaśny Paweł 4c.

  Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał. 

 • „Houston, we have a problem.” - warsztaty językowe

  „Houston, we have a problem.” - warsztaty językowe

  3 kwietnia 2019 r. uczniowie Technikum nr 7 wzięli udział w anglojęzycznych warsztatach pt. „Houston, we have a problem.” Zajęcia odbyły się w ramach projektu pt. „Dosięgnąć kosmosu z Technikum nr 7 …,” który jest współfinansowany ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy, w ramach programu Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne.

  Podczas warsztatów uczniowie zdobyli wiedzę na temat kosmosu w języku angielskim: czytali artykuł na temat katastrofy Apollo 13 oraz oglądali film  o pierwszym człowieku na księżycu. Dodatkowo rozwiązywali quiz Kahoot z ogólnej wiedzy o podboju kosmosu. Na koniec warsztatów uczniowie odbyli podróż po Centrum NASA. Zajęcia przygotowały i prowadziły: p. E. Łapińska i p. P. Szustak. Koordynatorem projektu jest p. M. Kołodziejska.

   

  „Houston, we have a problem.” - warsztaty językowe - Obrazek 1 „Houston, we have a problem.” - warsztaty językowe - Obrazek 2

  „Houston, we have a problem.” - warsztaty językowe - Obrazek 3 „Houston, we have a problem.” - warsztaty językowe - Obrazek 4

  „Houston, we have a problem.” - warsztaty językowe - Obrazek 5

 • Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów

  Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów

  W dniu 1 kwietnia 2019 r. uczniowie Technikum nr 7 wzięli udział w warsztatach pt. „Miejsce Ziemi we Wszechświecie”, połączonymi z obserwacjami teleskopowymi. Zajęcia odbyły się w ramach projektu pt. „Dosięgnąć kosmosu z Technikum nr 7…”, który jest współfinansowany ze środków Biura Edukacji m.st. Warszawy w ramach programu Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne.

  Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę na temat budowy Wszechświata oraz poznali wiele ciekawostek, np. dotyczących ciemnych plam na Słońcu lub rozbłysków Słońca.  Mieli okazję odwiedzić różne planety Układu Słonecznego podróżując z aplikacją Solar Walk Lite, a także podziwiać gwieździste niebo  dzięki aplikacji Stellarium. Wiele pozytywnych emocji wzbudziła część zajęć przeprowadzona w szkolnym obserwatorium astronomicznym znajdującym się na dachu budynku szkoły. Uczniowie uczyli się rozstawiać teleskopy i przeprowadzać obserwacje Słońca i nie tylko. Zajęcia poprowadził p. Krzysztof Szcześniak – członek Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. Koordynatorem projektu jest p. Magdalena Kołodziejska.

   

  Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów - Obrazek 1 Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów - Obrazek 2 Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów - Obrazek 3

  Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów - Obrazek 4 Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów - Obrazek 5 Pierwsze kroki w astronomii naszych uczniów - Obrazek 6

   

 • Noc Muzeów 2019 w Technikum nr 7 d. „Kolejówka”

  Noc Muzeów 2019 w Technikum nr 7 d. „Kolejówka”

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów można będzie zobaczyć eksponaty związane z historią najstarszej średniej szkoły technicznej w Polsce, a także poznać jej obecne oblicze a nawet wejść na jej dach.

  W 1873 r. (czyli 146 lat temu!) Zarząd Drogi Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej, z inicjatywy bankiera Leopolda Kronenberga, utworzył Warsztat Instruktorski, który kształcił praktykantów na maszynistów, mechaników i majstrów warsztatowych. W sierpniu 1875 r. rosyjski minister komunikacji ustawowo powołał do życia Szkołę Techniczną Warszawsko-Wiedeńskiej Kolei Żelaznej. Szkoła ta została umieszczona nieistniejącym już dziś w budynku przy ul. Chmielnej 88. Wielokrotnie zmieniała się nazwa szkoły i specjalności kształcenia.

  W 1953 r. Technikum Kolejowe Ministerstwa Komunikacji rozpoczęło zajęcia przy ul. Szczęśliwickiej 56 w nowym gmachu (IV piętra, kubatura 77 000 m³), zaprojektowanym przez architekta inż. Jana Golińskiego. Mieści się tu do dziś. Z dniem 1 września 2002 r.  przekształcono Technikum Kolejowe w obecne Technikum nr 7 (wchodzące w skład Zespołu Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d.„Kolejówka”). Aktualnie kształci w 7 zawodach.

  Szkoła może się poszczycić ogromną rzeszą znamienitych absolwentów. Byli to m. in. Teodor Cetys (1908-1993) – spadochroniarz-cichociemny AK, Stefan Jabłkowski (1863-1926) – jeden z założycieli spółki Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, Aleksander Janowski (1866-1944) – współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, Władysław Podkowiński (1866-1895) – malarz impresjonista, Władysław Pytlasiński (1863-1933), mistrz świata w zapasach i Marian Woronin (ur. 1956) – sprinter, mistrz olimpijski  z Moskwy z 1980 r.

  Zwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia dokumentów, zdjęć, plakatów, książek, rysunków, medali, pomocy naukowych…
  Pozwoli to przekonać się jak wyglądali uczniowie i nauczyciele w różnych latach działalności szkoły, jak były urządzone pomieszczenia szkolne.

  Zaprezentowana zostanie również kolekcja różnego typu lamp kolejowych i piękne, a zarazem kształcące modele pociągów – dzieła uczniów i nauczycieli.

  Dodatkową atrakcją będzie możliwość obejrzenia pokazów w najciekawszych obecnych pracowniach technicznych i … wyjścia na dach budynku.

  Więcej informacji na: https://pik.warszawa.pl/art/noc-muzeow-w-technikum-nr-7-kolejowka/

  Serdecznie zapraszamy 18 maja 2019 od godziny 19:00.

 • NABÓR DO KLAS ZAWODOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

  NABÓR DO KLAS ZAWODOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

  Dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów.

 • Poczuć się jak astronauta

  Poczuć się jak astronauta

  Nasi uczniowie w dn. 28 marca 2019 r., już po raz kolejny odwiedzili Planetarium Niebo Kopernika. Tym razem uczniowie z klas: 1g, 2c, 3g i 4g uczestniczyli w pokazie filmu „Astronauta”, podczas którego mieli okazję przenieść się w pobliże ISS i unosić się w przestrzeni kosmicznej. Mogli również dowiedzieć się, jakie niebezpieczeństwa czyhają na ludzi w kosmosie. Obecnie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przebywa 6 astronautów, a widoki z ISS można obserwować na żywo. Wystarczy tylko wejść na stronę: https://isstracker.pl/iss/na-zywo

  Wyjście do Planetarium odbyło się w ramach projektu pt. „Dosięgnąć kosmosu z Technikum nr 7…”, który jest współfinansowany ze środków Biura Edukacji m.st. Warszawy w ramach programu Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne. Organizatorką wyjścia do Planetarium była p. Magdalena Kołodziejska – koordynatorka projektu, a opiekunami – p. Agnieszka Borkowska-Gut, p. Anna Olszak, p. Agnieszka Antosik.

  Poczuć się jak astronauta - Obrazek 1 Poczuć się jak astronauta - Obrazek 2

  Poczuć się jak astronauta - Obrazek 3 Poczuć się jak astronauta - Obrazek 4

 • „Halo Ziemia!”, czyli z wizytą w Planetarium Niebo Kopernika CNK

  „Halo Ziemia!”, czyli z wizytą w Planetarium Niebo Kopernika CNK

  W dniu 25.03.2019 r. uczniowie Technikum nr 7 (głównie z klasy 1c) odwiedzili Planetarium mieszczące się w Centrum Nauki Kopernik. Swoją wizytę w CNK rozpoczęli od zwiedzenia wystawy poświęconej zagadnieniom związanym z tematyką kosmiczną. Następnie wzięli udział w pokazie pt. „Halo Ziemia!”, który wskazuje, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa komunikacja. Uczniowie siedząc w wygodnych fotelach odbyli podróż po Wszechświecie.

  Wyjście do Planetarium odbyło się w ramach projektu pt. „Dosięgnąć kosmosu z Technikum nr 7…”, który jest współfinansowany ze środków Biura Edukacji m.st. Warszawy w ramach programu Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne. Organizatorką wyjścia do CNK była p. Magdalena Kołodziejska, a opiekunami – p. Małgorzata Deszczyńska i ks. Daniel Szafarz.

   

  „Halo Ziemia!”, czyli z wizytą w Planetarium Niebo Kopernika CNK - Obrazek 1 „Halo Ziemia!”, czyli z wizytą w Planetarium Niebo Kopernika CNK - Obrazek 2

   

 • Studentki Akademii Pedagogiki Specjalnej gościnnie w Technikum nr 7

  Studentki Akademii Pedagogiki Specjalnej gościnnie w Technikum nr 7

  W ramach obchodów Dnia Nowych Technologii w Edukacji, 21 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły się lekcje pokazowe oraz warsztaty z zakresu edukacji przyrodniczej. W zajęciach uczestniczyły studentki APS, które pragną wykorzystywać nowe technologie w praktyce szkolnej. Uczestnicy warsztatów pogłębili i poszerzyli swoją wiedzę oraz rozwinęli swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania ciekawych aplikacji w procesie edukacyjnym. Podczas spotkania zaprezentowano aplikacje na urządzenia przenośne, które łatwo można wykorzystać w trakcie zajęć lekcyjnych.

  Warsztaty zostały przeprowadzone według modelu BYOD. Prowadząca: Magdalena Kołodziejska

   

  Studentki Akademii Pedagogiki Specjalnej gościnnie w Technikum nr 7 - Obrazek 1 Studentki Akademii Pedagogiki Specjalnej gościnnie w Technikum nr 7 - Obrazek 2

 • II Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu

  II Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu

  Dnia 20.03.2019 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w II Mistrzostwach Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu organizowanych w Gliwicach.

  Celem mistrzostw była promocja sportu wśród uczniów, integracja środowisk szkolnych w Polsce oraz promocja transportu kolejowego.

  Po zaciętym meczu o półfinał, zakończonym rzutami karnymi, nasza drużyna zajęła miejsce 7.

  Po ostudzeniu sportowych emocji uczniowie mogli zobaczyć najwyższą drewnianą wieżę nadawczą na świecie.

  Opiekunowie: p. P. Sarna, p. P. Rogowski

   

  II Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu - Obrazek 1 II Mistrzostwa Polski Kolejowych Szkół Średnich w Futsalu - Obrazek 2

Aktualności

Kontakt

 • Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka"
  Warszawa, ul. Szczęśliwicka 56
  02-353 Warszawa
 • 22-822-32-52

Galeria zdjęć