• Turniej tenisa stołowego

15.03.2024

13 marca odbył się szkolny turniej tenisa stołowego. W zawodach uczestniczyło ponad 50 uczniów. Rozegranych zostało prawie 200 spotkań. Po zaciętym finale zwycięzcą tegorocznych zmagań został Jakub Rowiński z klasy 3 m. Drugie miejsce zajął Karol Witanowski z klasy 5 oze. Adam Skiba z klasy 2 al zajął trzecie miejsce, a tuż za podium na 4. miejscu uplasował się Kacper Piotrowski z klasy 3m. Pieczę nad zawodami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego Pan Radosław Dudkowski, Pan Arkadiusz Kuźba, Pan Jakub Rynkowski, Pan Kacper Hawryluk i Pan Marcin Wiktorzak. Zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników

• Konkurs o tematyce kolejowej

11.03.2024

Podczas Targów Praktyk Zawodowych Koleje Mazowieckie - KM zorganizowały konkurs o tematyce kolejowej, którego laureatami zostali uczniowie: kl.1ega - Edward Lubaczewski, kl. 2tk - Antoni Dąbrowski, kl. 2e - Hubert Lewiński i Daniel Kosek, 3tk - Zuzanna Kabala i Zuzanna Fransowska.

Serdecznie gratulujemy.

• Koźmiński Trio Basket

11.03.2024

Dwie reprezentacje Technikum nr 7 d. "Kolejówka" wzięły dzisiaj udział w Koźmiński Trio Basket, w turnieju rywalizowało ponad 100 drużyn ze szkół średnich z Warszawy i okolic.

Naszym Uczniom udało się zrobić pamiątkowe zdjęcie z GRABO - Piotrem Grabowskim - aktualnym Mistrzem Świata FIBA 3X3